Sklep MMO (Ver 2.1) E-Commerce Angielski - Praca Zdalna z Domu -- 2

Cancelled Posted Jun 19, 2015 Paid on delivery
Cancelled

Ściągnij .txt żeby przeczytać pełną wersję!

Zakres obowiązków:

W tej chwili potrzebuję dodać dużą ilość produktów do sprzedaży (aukcje), więc przynajmniej pierwsze kilka miesięcy poświęcisz na to 75%+ czasu. Jest to zadanie typu ctrl+c/v które zajmuje dużo czasu, wymaga dokładności oraz wiedzy o danej grze (pkt. 4).

1) Obsługa klientów w języku obcym oraz rodzimym (10-40% czasu pracy)

- dostarczanie zamówień w grach

- odpowiadanie na e-mail i poprzez komunikatory IM

2) Handel w wirtualnym środowisku gier (20-60% czasu)

- efektywne wyszukiwanie i zdobywanie przedmiotów w grze oraz na forum

- poznawanie cen i statystyk najpopularniejszych przedmiotów w każdej grze

3) Świadczenie usług typu power leveling (5% czasu, więcej jeśli masz skills)

4) Aktualizacja i dodawanie nowych produktów (10-90% czasu)

- bardzo podstawowa obróbka graficzna w programie GIMP + podstawy HTML

Proces rekrutacji:

1) Test: dwie godziny

2) 1 tydzień

3) Bezpłatny 1 tydzień

4) Trial: 1-3 miesiące

5) Hired: 3 miesiące+

Wynagrodzenie:

Przez pierwsze 1-3 miesiące (zależy jak szybko będziesz robił powierzone zadania efektywnie i bezbłędnie), będę płacił tylko 50% ustalonego wynagrodzenia, aczkolwiek jest to otwarte do negocjacji i zależy od indywidualnych kwalifikacji.

Zaczynamy od umowy o dzieło. Podane kwoty są netto, czyli ile dostajesz do ręki (podatek już zapłacony).

Proponowane miesięczne warunki na start (pierwszy rok+) po okresie próbnym, zakładają że będziesz pracować średnio 8 godzin dziennie (sam kontrolujesz ile, gdzie i kiedy będziesz pracować):

- 1500 zł netto jeśli chcesz pracować 5 dni w tygodniu (około 40h x4 = 160h miesięcznie = 9,37 zł/h)

- 1900 zł netto jeśli chcesz pracować 6 dni w tygodniu (około 48h x4 = 192h miesięcznie = 9,9 zł/h)

- 2500 zł netto jeśli chcesz pracować 7 dni w tygodniu (około 56h x4 = 224h miesięcznie = 11,16 zł/h)

4x 7 dni = 28 dni ale pamiętaj że masz przynajmniej 2 płatne dni wolne miesięcznie.

Wymagania:

MUSISZ spełniać wszystkie 3 podpunkty, nie marnuj swojego i mojego czasu jeśli nie spełniasz któregoś z wymagań, chyba że jesteś najlepszym graczem na świecie lub chcesz pracować za pół ceny (i w międzyczasie poświęcisz swój wolny czas na naukę by spełnić je wszystkie):

1) Bardzo dobra znajomość Angielskiego lub Niemieckiego (szczególnie pisania i czytania gdyż w ten sposób odbywa się 95% komunikacji). Musisz umieć formułować zdania 99% poprawnie ortograficznie i gramatycznie (to się tyczy również Polskiego).

2) Dokładność i rzetelne wykonywanie pracy: jestem perfekcjonistą więc robota na odwal ze mną nie przejdzie, wszystkie powierzone zadania muszą być na 99% w każdym szczególe. Musisz też posiadać wymagane umiejętności i cechy charakteru do efektywnej pracy z domu.

3) 99,9% stabilny internet i wystarczająco dobry komputer potrafiący odpalić wiele nowych gier jednocześnie - minimum 4-8gb RAM + 500mb GPU.

Standardowe CV mnie nie interesują (choć historia zatrudnienia byłaby bardzo użyteczna):

1. Zadanie testowe (dl attachment, zrób je bez przerw i zmierz ile czasu zajęło)

2. Szybkość pisania (słowa/znaki na minutę według 10fastfingers)

3. Znajomość języka obcego i rodzimego (ortograficzno-składniowa), resztę punktów proszę napisać po Angielsku/Niemiecku, potrzebuję minimum kilkaset znaków

4. Osiągnięcia w grach MMO (czyli czym możesz się pochwalić)

Wymień jedynie te, w które grałeś najdłużej:

- ilość godzin spędzonych w grze (oszacowana)

- poziom znajomości gry (różnych jej elementów osobno)

- wszelkiego rodzaju rankingi i trudne osiągnięcia jakie udało się tobie uzyskać (jaki poziom reprezentujesz sobą w porównaniu do czołówki graczy)

5. Tygodniowa i roczna dyspozycyjność do pracy (ilość dni i godzin w których będziesz pracować tygodniowo oraz ilość wszystkich dni zupełnie wolnych, które co roku potrzebujesz)

6. Preferowane wynagrodzenie netto dla pierwszych 1-3 i 3-12+ miesięcy (umowa o dzieło)

7. Inne informacje

Odpowiem na każdą aplikację która spełnia wymagania.

Ściągnij .txt!

Copy Typing Data Entry English (US) Translator MMORPG

Project ID: #7894834

About the project

Remote project Active Jul 3, 2015